Tria Pırlanta Yüzükler

3 adet ürün listelenmektedir.

Tria Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları


Pırlanta yüzükler her zaman çok değerli hediyeler olmuşlardır. Kadınların vazgeçilmez hediyelerinden biridir. Genellikle özel günlere yaklaşırken tercih edilen tria pırlanta yüzük modelleri içinizden geldiğinde de alınabilecek bir armağandır. Hediye edildiği zaman göreceksiniz hediyeyi alan kişi nasıl s...

Tria Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları


Pırlanta yüzükler her zaman çok değerli hediyeler olmuşlardır. Kadınların vazgeçilmez hediyelerinden biridir. Genellikle özel günlere yaklaşırken tercih edilen tria pırlanta yüzük modelleri içinizden geldiğinde de alınabilecek bir armağandır. Hediye edildiği zaman göreceksiniz hediyeyi alan kişi nasıl seviniyor. Sevdiklerinizi sevindirmek ve mutlu edebilmek için tria pırlanta yüzük modellerimizden herhangi birisini seçebilir ve satın alabilirsiniz. Tria pırlanta yüzük modelimiz çok fazla anlam yüklü olan bir ürünümüzdür. Adından da anlaşılabileceği gibi tria latince de 3 demektir. 3 tane yan yana pırlantanın dizilmesi ile oluşturulur.Çok fazla dikkat çeken bu yüzük modelimizi hediyelik bir ürün olarak kullanabilirsiniz.

Tria pırlanta yüzük modellerimizin özel bir anlamı vardır. 3 taşı farklı şeyleri temsil eder. Dün, bugün ve yarın olarak 3 anlamı vardır. Bu pırlanta yüzüğü hediye ederek sevdiğinize dününde de ben vardım. Bugün de ben varım ve yarın da ben olacağım mesajı verebilirsiniz. Bu mesajı verdiğinizi anlayan sevdiğiniz size farklı bir bağ ile bağlanacak ona ne kadar değer verdiğinizi anlayacaktır.

Tria pırlanta yüzük fiyatları diğer pırlanta ürünlerimize göre biraz daha pahalı bir üründür. Bunun sebebi sizler için özel olarak üretilmesi ve yüzüğe çok fazla anlam yüklenmesidir. 3 taşı ile gözleri üzerine çekecek ve takan kişinin şıklığına şıklık katacaktır. Bütçenize daha uygun bir yüzük modeli almak istiyorsanız size beştaş pırlanta yüzük modellerimizi veya tektaş pırlanta yüzük modelimizi önerebiliriz. Siz de bizim kalitemiz ve ayrıcalığımızdan faydalanmak için eurodiamond internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerinizi satın alabilirsiniz eğer aklınıza takılan bir sorun olursa bize danışmaktan çekinmeyiniz.

Sizlere özel indirimleri kaçırmamak için acele edin ve internet sayfamızda turlayın fırsatları yakalamak için hemen satın alın. Bize danışmak için çekinmeden bizimle iletişime geçin. Tüm üç taşlı yüzük ve diğer pırlanta modellerimiz için internet sayfamızda dolaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Sizlere özel tasarımları, sizlere sunmak için eurodiamond her zaman burada olacaktır. | Euro Diamond

Kısalt
Devamı
Görünen 3 üründen 1-3 arası